SCHRONISKO nr identyfikacyjny 10143403 pod nazwą:

Przytulisko i Hotel Dla Zwierząt Domowych "FUNNY PETS"

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9:00-15:00, Sobota 9:00-13.30

Uciekł? Zginął? Pobiegł za kotem?
Sprawdź, czy nie ma go u nas.

Czartki 49B, 98-200 Sieradz
(województwo łódzkie)

tel./fax 43 828-36-46
tel. kom. 515-092-498

Adopcje

W naszym schronisku, każdy pies przechodzi testy psychiczne, które maja na celu sprawdzenie właściwości i cech psychicznych.

Po przebytej kwarantannie pies zostaje poddany testom, a następnie zostaje przygotowany do przyszłej adopcji. W 90% psy, które trafiają do schroniska po odpowiednim przygotowaniu mogą zostać przekazane nowym właścicielom. Każdy z psów jest dobierany indywidualnie do rodziny, dlatego osoba adoptująca znajdzie u nas prawdziwego przyjaciela.

Podstawowe zasady przygotowania psa do adopcji:

  • 1. Test psychiczny ( podział psów na kategorie tj. psy obronne, stróżujące, pracujące, do towarzystwa).
  • 2. Kontakt z przewodnikiem w różnych warunkach.
  • 3. Stosunek do zwierząt.
  • 4. Umieszczenie psów w odpowiednich boksach ( od 1-4).

Osoba adoptująca psa lub kota z naszego schroniska nie ponosi żadnych kosztów, jednak prosimy o przemyślaną decyzję odnośnie adopcji. Osoba, która zdecyduje się na opiekę nad zwierzęciem musi sobie uświadomić, iż to jest obowiązek na długie lata.

Każdy zwierzak jest wcześniej wysterylizowany lub wykastrowany, jeśli adoptujesz szczenię z naszego schroniska kastracja lub sterylizacja zostanie przeprowadzona nieodpłatnie w późniejszym terminie.

Adoptując zwierzaka musisz być osobą pełnoletnią gdyż każdy, kto zdecyduję się na psa lub kota podpisuję umowę adopcyjną i zostaję wpisany do rejestru, jako właściciel psa lub kota zachipowanego.

Zwierzęta do adopcji


ID 616096700062374